Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Przygodzicach posiada 7 punktów sieci sprzedaży detalicznej, w tym 6 sklepów i piekarnię.

Sklepy GS-u z Przygodzie przypominają wiejskie centra obsługi klienta, w których można załatwić wiele spraw. Sprzedaż jest prowadzona w systemie samoobsługowym. A przy okazji zakupów można zapłacić rachunki i wysłać kupon Totka.

  Lista sklepów i magazynów  W dwóch punktach zastosowano nowoczesne wymienniki ciepła, które z jednej strony obniżają koszty eksploatacji obiektów, a z drugiej strony wpływają pozytywnie na środowisko.

W siedzibie Spółdzielni działa bank, czyli udało się zrealizować plany członków - założycieli, by w ich organizacji można było uzyskać kredyt. Na efekty wspólnego przedsiębiorstwa pracuje 62 pracowników i uczniowie, którzy uczą się zawodu sprzedawcy, piekarza i ciastkarza. Razem, około 85 osób. A spółdzielcy, zahartowani w wolnorynkowej gospodarce, śmiało spoglądają w przyszłość.

  Nasza historia  Gminna Spółdzielnia oferuje noclegownię na 24 osoby oraz pomieszczenia biurowe i magazynowe do wydzierżawienia.

Jesteśmy nakierowani na ciągły rozwój, dlatego zapraszamy wszystkie palcówki zainte- resowane nawiązaniem z nami współpracy, w promieniu do 40 km. Obecnie zaopatrujemy
w nasze produkty wielkie sieci handlowe tj. TESCO i Intermarche.

Zapraszamy do współpracy!

 

 
 
GS Przygodzice
menu: O spółdzielni | Nasza historia | Sklepy i magazyny | Chleb Baryczok | Kontakt
ZOOM - ipolska.info